ONAT Tercüme ve Bilgi Teknolojileri Danışmanlık Reklamcılık İth. San. ve Tic. Ltd. Şti. | Sektorburada.com - Sektorburada.com
  • iletisim@sektorburada.com
  • 05322065342

ONAT Tercüme ve Bilgi Teknolojileri Danışmanlık Reklamcılık İth. San. ve Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
55 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Zarife DURSUN
  • ADRES: Meşrutiyet Mah. Karanfil Sok. No:25/15 Çağ İş Merkezi 06420 Kızılay-ÇANKAYA / ANKARA
  • TELEFON: 0 (850) 532 7872
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Kızılay / Ankara‘daki ofisimizden tüm Türkiye’ye Yeminli Tercüme ve Noter Onaylı Tercüme Hizmetleri sunulmakta, resmi kurumlardaki evraklarınız takip edilerek, süreçleri tamamlanmış belgeleriniz; kargo, kurye yada e-posta ile teslim edilmektedir.

Almanca, Fransızca, Rusça ve ingilizce tercüme başta olmak üzere tüm dillerde deneyimli Mütercim Tercümanlarımız tarafından tercüme edilen belgeleriniz Yeminli Tercüman ve noter onaylı olarak Ankara Tercüme Bürosu profesyonel Süreç Yönetim personeli tarafından hazırlanmaktadır.

Evrak onay süreçlerinizi adınıza takip edelim! Noter, Valilik, Bakanlık ve Konsolosluğa gitmenize yada Ankara’ya gelmenize gerek kalmasın. Ankara Tercüme Bürosu olarak danışmanlık hizmetlerimizden yararlanın.

Büyüklerimiz insanların isimlerine benzediğini söylemekte, bu nedenle isim vermenin büyük yükümlülük olduğuna vurgu yapmaktadır. Bu söylemin ne kadar doğru olduğunu bilemem ama kurumsal kimliği yansıtacak en önemli faktörü belirlerken bu söylem ışığında isim arayışına girdik.

Ticaret, pazar, müşteri, karlılık, maliyet, rekabet kaygıları ile etik değerlerden uzaklaşmamak için bu değerlerin sürekli hatırlanması; yola çıkma amaçlarının ve yola çıkarken hissedilen duyguların kaybedilmemesi için rehberlere bir başka deyişle referans noktalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Rehberler her koşulda niteliğini kaybetmeyecek, her durumda her kararı vicdan süzgecinden geçirtebilecek niteliklerde olmalıdır.

“Nasıl bir insan olmak isteriz?” sorusuna dürüst yanıtlar verilse cevapların insan doğası gereği menfaat içermesi, objektif olamaması doğal sayılabilir. Bu nedenle etik değerleri tespit etmeye çalışırken “Karşımızda nasıl bir insan görmek isteriz?” sorusuna cevap aranmasının daha doğru sonuçlar vereceğine inanıyorum.

Kurumsal etik değerleri değerlendirirken benzer bakış açısı ile hareket ettik. “Karşımızda nasıl bir kurum, nasıl bir işletme görmek isteriz. Mal ve hizmet alırken nelere dikkat ederiz” sorularına kendi yanıtlarımızı aradık.

Onat, “Özenli, düzgün, uygun, yararlı, dürüst, iyi ahlaklı.” anlamlarına gelmektedir. Bu kelimenin ifade ettiği anlamlar ile çıktığımız yolda bizlere rehberlik edebileceğine; etik değerleri her koşulda hatırlamamızı sağlayacağına inanıyoruz.

Bu nedenle;
“Adımız; prensiplerimizin özeti, hedeflerimize ilerleyen yolda ışığımız ve tercihlerimizin en güçlü etkenidir.”

“Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri” Adına
Önder ŞENEL

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.