• iletisim@sektorburada.com
  • 05322065342
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
152 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Halit Gülsen
  • ADRES: Ispartakule Abdi ipekçi Caddesi No: 5/108 İnnovia Çarşı Bahçeşehir İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 803 0111
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Büyük ölçekli tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetlerini bir bütünlük içinde çözümleyen Moda İç Mimarlık, kuruluşundan bu yana farklı, araştırma odaklı ve çağın ihtiyaçlarını karşılayacak uygulama deneyimleri üzerinde çalışıyor. Toplu konuttan ticari yapılara, büyük ölçekli kentsel tasarım projelerinden dini yapılara dek çok yönlü tecrübesiyle, yılda bir çok farklı projeye imza atıyor.

Bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek, sürdürülebilir ve kalıcı, yüksek standartlara sahip, estetik değerleri yüksek yapılar üretmeyi ilke edinen Moda İç Mimarlık, insan ile yaşayan ve gerektiğinde onun ihtiyaçlarına göre değişebilen, sürdürülebilir mekânlar kurgulama

Yeni fikirler, yaklaşımlar ve materyalleri araştırarak mimari sınırları genişleten Moda İç Mimarlık, mimarlığın sadece belli bir zümreye ait olmadığının altını çizerek, “herkes için mimarlık” anlayışı ile hareket ediyor.

Edindiği deneyimi tüm çalışanlarına aktaran ve yüksek standartlarda bir çalışma ortamı yaratarak, sahip olduğu zengin potansiyel sayesinde, tasarımlarında kendi özgün kültürünü yansıtabilmeyi, böylece farklı coğrafyalarda da adından söz ettirerek uluslararası alanda söz sahibi olmayı hedefliyor.

Moda İç Mimarlık olarak İstanbul da Mimarlık hizmetleri Proje Uygulamaları,Proje Danışmanlık hizmetleri ve İstanbulda Peyzaj uygulamaları yaparak Şehrimize ve Profosyonel Mimarlık hizmeti almak isteyenler için hizmet vermekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.