• iletisim@sektorburada.com
  • 05322065342
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
584 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Onur METE
  • ADRES: Küçükyalı Mah. Mektep Cad. No:85/A Maltepe İSTANBUL
  • TELEFON: 0 216 489 7868
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Meteco 2004 yılında İstanbul’da kurulmuş genç, dinamik ve yenilikçi bir firmadır. Profesyonel yöneticileri ve deneyimli elemanları ile hizmet veren firmamızın amacı çağdaş standartlarda, güleryüzlü ve güvenilir nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunabilmektir.

Taşımacılık ve nakliye sektöründe yeterli standartların bulunmadığı ülkemizde METECO olarak sektördeki bilgi ve tecrübemizi yenilikçi fikir ve gelişmeler ile birlikte harmanlayarak oluşturduğumuz standartlar doğrultusunda hizmet veririz.

Referanslarımız ve müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli husustur. Bugün halen hem kurumsal hem de şahıs olarak müşterilerimiz ile 10 senedir devam eden ilişkilerimiz vardır ve biz METECO olarak bundan gurur duymaktayız.

Araçlarımız ve ofislerimiz öz mallarımızdır. Kesinlikle taşeron kullanmayız.

Bizim için “Her taşıma kendi taşımamızdır”.

İstanbul merkezli firmamız tüm Türkiye’de taşımacılık hizmeti vermektedir. Türkiye’nin her yerinden bize 444 36 08 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yetki ve Marka Tescil Belgemiz

Firmamız Karayolu Taşıma Yönetmeliği gereği alınması zorunlu belgelerden K-3 Yurtiçi Ev ve Büro Eşyası Taşımacılığı Yetki Belgesine sahiptir.

Taşıma Yetki Belgesi olmaksızın faaliyete izin verilmeyeceği gibi ,Yetki Belgesiz firmalarla taşıma işlerini yaptıranlar,mağduriyetleri halinde Ulaştırma Bakanlığı’ndan hiçbir hak talep edemezler.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.