• iletisim@sektorburada.com
  • 05322065342

Medical Life Group

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
387 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Medical Life
  • ADRES: Şirinevler Mah. Adnan Kahveci Bulvarı Cemal Akın İş Merkezi No:194/B K:8 Bahçelievler / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 438 4747
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Hizmet sektöründe 15. yılını dolduran Medical Life Group, Üyelerin istekleri doğrultusunda sürekli proje geliştiren, yeniliklere açık, çalışanlarına belirli periyotlarda eğitim vermekte, kurumsal yapısıyla maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle yoluna devam etmektedir.

Kurulduğu ilk günden bu yana gerek üyelerine ve gerekse iş ortaklarına fayda üretmeyi hedef edinmiş, müşteri odaklı, yaratıcı, uygun maliyetli hizmetler sunan, AVA CERT İNTERNATİONAL ANADOLU ULUSLARARASI BELGELENDİRME HİZMETLERİ tarafından belgelendirilmesi tamamlanan ISO 9001:2008 kalite standartları ile sektörünün öncü ve güçlü kuruluşlarındandır.

İstanbul, İzmir ve Bursa illerinde ki üyelerine yönelik iletişim organizasyonu hizmeti veren MEDİCAL LİFE GROUP, 70 kişilik uzman kadrosu ile işbirliği yaptığı sektörünün seçkin anlaşmalı kurumları, sahip olduğu güçlü veri bankası ve kendi yazılım desteği ile 7/24 bireysel tanımlı hizmet vermektedir.
MEDİCAL LİFE GROUP olarak temel amacımız, sürekli büyüyen, çalışanlarımızın işini severek yaptığı, kaliteli hizmet ve üst düzey güven sağlamak.

ALTYAPIMIZ
İletişim trafiğimiz Turkcell kalitesi ile DİGİTAL BLUEGATE PRI FCT cihazları ile yapmaktayız. Santral network ağımızı Hp ve Cwiz sistemi kontrol etmektedir.
Çağrı merkezimiz aynı anda 150 çağrıyı karşılayabilme kapasitesine sahiptir. Turkcell A.Ş. ile 3 yıldır süren kurumsal ses anlaşmamız vardır.
Gisad A.Ş. , Millenicom Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş. ve Superonline ses trafiğimize destek vermektedir.
Gelişen teknolojiyle beraber yaptığımız yatırımlar aralıksız devam etmektedir.

HİZMETLERİMİZ
Öncelikli sağlık hizmeti
Medikal Cihazlar
Uyarı sistemi
Sağlık ve labaratuvar hizmetleri
Refakatçi ve hastabakıcı hizmetleri
Acil ilaç temini
Özel avantajlar
Tıbbi danışmanlık
Acil müdahale organizasyonu

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.