• iletisim@sektorburada.com
  • 05322065342
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,978 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Çağrı Merkezi
  • ADRES: Büyükdere Cad. No:2
  • TELEFON: 0 212 945 2405
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

İstanbul Petek Temizliği

İstanbul’un tüm ilçelerine petek temizliği hizmeti sunan firmamız, işinin ehli ustaları ve ekonomik fiyatları ile en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Kış aylarında en büyük sorunlardan biri de peteklerin yeterince ısınmaması ve bu nedenle yeterli performansta çalışmamasıdır. Peteklerin yeterince ısınmamasının nedeni içinde biriken pislik ve tortulardır. İstanbul petek temizliği tesisat firması olarak peteklerinizi sökmeden içerisinde biriken tortu, pislik ve çamurları temizliyor, peteklerinizin maksimum verimle çalışmasını sağlıyoruz.

Petek temizliği bu işi iyi bilenler tarafından yapılmalı, peteklerin en iyi şekilde ısınması sağlanmalıdır. İstanbul petek temizliği için her zaman firmamızı arayabilir, kombilerin orta derecede yanmasına rağmen peteklerinizin çok iyi ısınmasını sağlayabilirsiniz. Tesisat borularını ve petekleri kimyasallarla temizleyen tesisat ustalarımız, petekleri sökmeden içerisinde biriken pisliği tuvalet giderinden kanalizasyona göndermektedir.

Temizlenen petekler doğalgaz faturasının düşmesini ve daha iyi ısınmayı sağlar. Tüm petekler aynı derecede ısınır. Petek temizliği ile kombilerin de ömrü uzar. Temizlikte kullanılan kimyasallar peteklerin içinin pas tutmasını da engeller. EN ekonomik fiyatlarla en kaliteli petek temizliği hizmeti için 7/24 tesisat firmamızı arayabilir, peteklerinizi temizleterek verimliliğini en iyi seviyeye çıkarabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.