• iletisim@sektorburada.com
  • 05322065342

Dalmaçyalı Mantolama

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
106 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Oğuzhan Sayhan
  • ADRES: Küçükyalı Merkez Mah. Gümüşçü Sk. İlyas Dede Erkan Pasajı No:34/55 – Maltepe / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (216) 417 8803
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Dış cephe mantolama diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 15 yıldır İstanbul başta olmak üzere gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Türkiye ‘ye de hizmetlerine devam eden kurumsal bir inşaat firmasıdır. Firmamız ayrıca Capatect Dalmaçyalı, Fawori, Polisan, Filli Boya firmalarının yetkili fabrika bayisidir. Bu yüzden mantolama fiyatları konusunda da diğer mantolama firmalarına nazaran daha uygun fiyatlar alırsınız.
1980 yılında inşaat malzemesi sektöründe ticari hayatına İstanbul – Maltepe / Küçükyalı ‘da başlayan firmamız mantolama sektöründe başarılı uygulamalara ve projelere imza atarak Betek A.Ş. tarafından fabrika bayiliğini alarak tüm Türkiye ‘ye hizmet vermeye başlamıştır. 2010 yılında ise Sayhan Grup Ltd. Şti. ünvanını almış ve 2019 yılında da Dalmaçyalı Mantolama markasını kurarak yoluna devam etmektedir.

Her Sayhan Grup Mantolama projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır.

Sayhan Grup Mantolama standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.