• iletisim@sektorburada.com
  • 05322065342
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
401 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ergun Dündar
  • ADRES: Kaş Yat Limanı, Kaş, Antalya, Türkiye
  • TELEFON: 0 542 731 2358
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Mavi tur tecrübesi doğanın güzelliklerini keşfetmenin yanı sıra ruhunuzun gençleşmesini ve tarihle iç içe olmanızı sağlayacaktır. Her yıl binlerce insan tatil için Kaş bölgesine gelmektedir. Herkesin amacı yılın yorgunluğunu güzel bir tatille atmak ve güzel hatıralarla Kaş’tan ayrılmak. Karada geçirilen günlerin yanı sıra denizin o eşsiz güzelliğini yakından görmek ve daha sakin koylara giderek denizin sessizliğinde ruhunu dinlendirmek tatilinize zor bulunur bir renk katacaktır.

Kaş bölgesinden birçok alternatif tur bulabilirsiniz. Burada en önemlisi hangi turun sizin isteklerinize cevap verdiğidir. Teknenin size özel olması özellikle hanımefendilerin daha rahat hareket edebilmelerini ve kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlayacaktır. Kaş’ın sahip olduğu eşsiz güzellikleri denizden görmek anılarınıza tahmin edemeyeceğiz renkler katacaktır. Bazı turlar ile Yunan adalarına da giderek benzer kültür ama farklı dilde bir adanın tarihi derinliklerine yolculuk yapacaksınız.

Arzunuz yüzmek, küçük koylarda pırıl pırıl sularda serinlemek, tarihi hazineleri keşfetmek, gecenin karanlığında yıldızların altında romantik bir akşam geçirmek ya da sadece kendinizi güneşin sıcak ışınlarına bırakmak olabilir. Amacınız ne olursa olsun mavi tura katılmak vereceğiniz en önemli ve en doğru tercih olacaktır.
Şehrin gürültüsünü arkanızda bırakın ve masmavi sulara yelken açın…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.