• iletisim@sektorburada.com
  • 05322065342
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
680 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ali Cenk GÜLCAN
  • ADRES: YENİBOSNA ZAFER MAH. YILDIRIM BEYAZIT CAD. BEYDAĞI SOK. NO:4 BMS İŞ MERKEZİ
  • TELEFON: 0 212 654 2929
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

BMS SU ARITMA SİSTEMLERİ ve ÇELİK MUTFAK ÜRÜNLERİ

BMS, 1982 yılında İzmirde kurulmuş olan bir Türk firmasıdır. Müşteri memnuniyeti esaslı çalışmak temel ilkesi ve hedefidir. Kendi sektöründe birçok ilke imza atan BMS, su arıtma sektörünün en köklü kuruluşudur. Türkiyede Üretiyoruz, Sizin İçin Üretiyoruz.

Su arıtma departmanımız 1995 senesinden beri faaliyettedir. İlk etapta Amerika’danithal edilen su arıtma cihazları Türkiye piyasasına satılmaktaydı. Ancak yerli üretime önem veren firmamız, filitreler dışında tüm parçaları üretmektedir.

Çelik Mutfak Ürünlerimiz; 1982 den beri imalatı ve satışı yapılmaktadır. Üstün bir kalite örneği olmuştur. Çelik tencere takımlarımızı kullanan müşterilerimiz hala daha bizi arayıp teşekkür etmektedir. 18-10 PASLANMAZ ÇELİK ÜRÜNLERİMİZ SİZLERİ BEKLEMEKTEDİR.

***BMS profesyonel su arıtma cihazında sıradan bir musluk suyu 4 ayrı aşamadan geçerek ideal içme suyuna dönüşür.

NASIL ÇALIŞIR?
1.Şehir suyu ilk olarak Sediment Filtre`ye gelip pas,asbest,kum gbi taneciklerden temizlenir.Berrak ve duru hale gelir.
2.Daha sonra Ön Karbon Filtrede kötü tad ve koku veren organik maddelerden ve klor gibi kimyasal karışımlardan arınır.Kokusu ve tadı iyileşir.
3.Reverse Osmos Membran Modülüne gelen su mikroplardan ,suya sertlik veren minerallerden,ağır metallerden ve çözünmüş bütün zararlı maddelerden ayrıştırılır.Sağlıklı ve yumuşak olur.
4.Dördüncü aşamada ise Son Karbon Filtre suyun kokusunu ve tadını ikinci kez güzelleştirir .

SONUÇ:İDEAL İÇME SUYUDUR.

Berrak ve Duru,Kokusuz ve İyi Tadlı,Mikropsuz ve Sağlıklı,Yumuşak ve İçimi Güzel, Ekonomik ve Zahmetsiz.

BMS, 30 yılı geride bırakan bir sektör devidir. Doğrudan satış sistemini benimsemiştir ve konusunda pek çok firmaya temel olacak deneyimlere, ilkelere ve başarılara sahiptir. Çalışanların kariyer, kazanç, büyük bir sosyal çevre ve mutluluk kazanacakları bir meslektir.

BMS, 1982’den beri sağlıklı yaşam için su arıtma sistemleri, çelik mutfak ürünleri üreten İzmirli bir firma.

Türkiye çapında yaklaşık 800 kişilik bayi ağına sahip firma, kendine has direkt pazarlama yöntemlerini kullanarak, tanıtım görevlileri aracılığı ile profesyonel bir satış sistemi uyguluyor. “Experience Marketing” yani kullanım keyfini müşteriye yaşatarak pazarlama yapıyor. İnsan hayatına sağlık ve keyif katacak incelikleri düşünerek tecrübelerini üretime yansıtıyor.

Emine – Özdem GÜLCAN, Doğrudan Satış Yöntemi ile BMS ürünlerinin satışını gerçekleştiren bayilerden biri olan BMS Su Arıtma Sistemleri Tic. Ltd. Şti.’nin sahipleridir. Her türlü suyu içme suyuna çevirebilme özelliğine sahip BMS Aquatech ve Aquaprofi ile sağlıklı, lezzetli ve güvenli su içilebileceğini garanti ediyorlar. Sağlıklı su içmek için en uygun yöntemin Reverse Osmosis sistemi olduğunu savunuyorlar. Bu yöntem BMS Su Arıtma Cihazları’nın temelini oluşturuyor.

Etiketler: su arıtımı, su arıtma, su arıtma cihazları, su arıtma cihazı, su arıtımı nedir, su arıtma cihazları fiyatları, su arıtma fiyatları, su arıtma sistemleri, su arıtıcı, su arıtımı nasıl yapılır, su arıtma cihazı fiyatları, su arıtma nedir, su arıtma yöntemleri, su arıtma firmaları, su arıtma cihazları sağlıklımı, ev tipi su arıtma, su arıtma fiyatı, bms su arıtma, bms su arıtma cihazlarıi en iyi su arıtma cihazları, ev tipi su arıtma cihazları, ev için su arıtma cihazları, bms su arıtma cihazları, su arıtma cihazları fiyatları, hakkında herşey bu sitededir. BMS Su Arıtma Sistemleri.

su arıtımı, su arıtma, su arıtma cihazları, su arıtma cihazı, su arıtımı nedir, su arıtma cihazları fiyatları, su arıtma fiyatları, su arıtma sistemleri, su arıtıcı, su arıtımı nasıl yapılır, su arıtma cihazı fiyatları, su arıtma nedir, su arıtma yöntemleri, su arıtma firmaları, su arıtma cihazları sağlıklımı, ev tipi su arıtma, su arıtma fiyatı, bms su arıtma, bms su arıtma cihazlarıi en iyi su arıtma cihazları, ev tipi su arıtma cihazları, ev için su arıtma cihazları

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.