• iletisim@sektorburada.com
  • 05322065342

BİGANET BİLGİSAYAR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
361 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Oktay
  • ADRES: istanbul
  • TELEFON: 0 (212) 912 1159
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Sektör ve kurum ihtiyaçlarına çözüm odaklı yaklaşan BigaNet Bilgi Teknolojileri; Her sektörden kurum ve kuruluşlara, yaratıcı ve katma değeri yüksek bilişim teknolojileri çözümlerini ve desteğini sunmaktadır.
Merkezi İstanbul’da bulunan BigaNet, ülkemize yaygın ve her geçen gün sayısı artan şubeleri, servis merkezleri, veri ve barındırma (co-location) merkezleri ile kuruluşa ve ihtiyaca özel çözümler üreterek 7/24 servis anlayışı içinde müşterilerinin hizmetindedir.

BigaNet, Dünya bilişim teknolojilerinin önde gelen liderleri (CISCO, HP, JUNIPER, MICROSOFT, ORACLE, IBM, DELL, SYMANTEC, CHECK POINT, EMC, vd.) ile çözüm ortağıdır. Aynı zamanda ülkemiz bilişim sektörünün uzman firmaları ile de yakın işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Eğitimli ve üstün deneyimli güçlü kadrosu ile pek çok sayıda sertifikasyon ve uzmanlığa sahiptir. Gelişen son teknolojileri yakından takip ederek ISO9001:2008’in prensiplerine uygun hizmet vermekte; müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri; tek muhatap ve marka bağımsız olarak sunmaktadır.

Birbirini tamamlayan kuruluşlardan oluşan BigaNet Bilgi Teknolojileri, sürekli güncellenen ve genişleyen bir çözüm yelpazesinde, “Tek Noktadan Toplu Teknoloji Çözümleri” sunmaktadır.

BigaNet, müşterilerinin iş süreçlerinde mobiliteyi yakalamalarını sağlayan mobil ve diğer IT çözümlerini geliştirmeye her geçen gün yenilerini ekleyerek devam edecektir.Başarıya ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile ekip çalışmasının gücüne inanan BigaNet, müşteri ve sektörlerin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını örgütleyerek, proje kurulumlarını, tüm Türkiye’de gerçekleştirmektedir. Güçlü “Operasyon ve Teknik” grubu, “Satış Sonrası Destek” ekibi ve 7/24 “Help-Desk” hizmeti ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

.

BigaNet, Çağımızın iletişim çağı olması sebebiyle sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek teknoloji ürünleri satış, kurulum ve satış sonrası teknik desteği konusunda sorun yaşaya kuruluşları düşünerek çıktığımız bu yolda bayi ve çözüm ortaklarıyla beraber müşterek hareket etmeyi ve paylaşmayı kendine ilke edinmiştir.

BigaNet olarak insana ve emeğe değer veren, güven ve kalite odaklı çalışan, teknolojiyi sürekli takip edip, müşterilere özel çözümler sunan, tecrübeli ve dinamik bir ekiple hizmetlerine devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.