• iletisim@sektorburada.com
  • 05322065342
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
767 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Kazım Yılmaz
  • ADRES: SEYİTNİZAM MAH DEMİRCİLER SİTESİ 9.CAD NO 3 ZEYTINBURNU - İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 664 7777
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 19:30
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda
AY&KA Lazer Makine sanayi 2000 Yılından Beri. Lazer Makine Sektöründe Yerini Almıstır Radikal Fikir Ve mühendislik Bakış Açısıyla,Eendüstriyel Alanlarda Yeni çözumler GerçekleştirmekHedefimiz Olmuştur.Yaptıgımız işlerin Daima Arkasında Durmuş Ve Muşteri Memnuniyetini Saglamak Temel Pirensib Olmuştur.2000 yıldan bu yana Sektöründe ileri gelen Lazer Makine Ve Yedek Parça firması olmuştur .yüksek teknolojisiyle en iyi hizmeti vermektedir. her geçen gün başarısına güç katarak ilerlemeye devam etmektedir.

Ay&ka Lazer Makine ve Yedek Parça. Kalitesiyle, her zaman ileri ve yenilikçi teknolojisiyle, uygun fiyat 7/24 SERVİS satış öncesi ve satış sonrası teknik destek,
Müşterilerimize, En iyi Hizmeti Sunmak ŞİRKET prensibidir.

Vizyon

Türkiye’deki makine imalatı sektöründe, güçlü finans yapısı ve profesyonel kadrosuyla lider şirket olmaktır.

Değerlerimiz
Değer yaratarak çalışmak
Müşteri odaklılık
Dürüst, güvenilir, etik değerlere ve çevreye saygılı olmak
Sürekli gelişmek
Çalışan memnuniyeti
Hedef odaklı ve rekabetçi olmak

Hizmet Alanlarımız
Danışmanlık Hizmetleri
Üretime başlamadan önce ve başlanğıcında gerekli bilgiler.
Üretim bölümünde oluşabilecek içinden çıkamıdığınız sorunlar.
Kalitenin yükseltilmesi ve pratik çözümler.

MİSYON

AYKA MAKİNE , Makine İmalatı ve Lazer makineleri sektöründe değer yaratan gelişime açık, yaratıcı ve güvenilir bir hizmet şirketidir.

“İyi”, bizim için yeterli bir seviye olmadı hiçbir zaman, daima daha iyi olmanın yollarını keşfettik. Yaptığımız keşiflerde anladık ki bizi diğerlerinden farklı yapan başlıca özelliğimiz taklit edilen bir yapı oluşturmuş olmamız. Kimseyle rekabet halinde olmadık, kendimizle yarıştık. Kazanmanın maddeye dayalı olamadığını insanların gönlünde taht kurmak olduğunu benimsedik. Çalışanlarımızla birlikte aile olmayı seçtik. Bu aile tüm iş süreçlerinde sadece elinden gelenin en iyisini değil varlığının tüm katmanlarıyla en olma sevdasıyla başarmayı kendine ilke edindi. İş birliği içinde olduğumuz tüm iştiraklerimizin, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın ortak menfaatleri doğrultusunda oluşturduğumuz bu benliğimizi koruyarak, güçlendirerek, genişleterek varlığımızı daima zirvede tutmanın gururunu ve hazzını yaşamaktayız.

Teknik Yardım ve Servis Hizmetleri

Arızaların giderilmesi ve makinalarda yeterli gelmeyen aparatların faaliyete geçirilerek üretimin süratlendirilmesi, aksaklıkların giderilmesi.

Makina Revizyonu

Eski teknoloji ihtiyaç dışı veya çalışan ama yeterli gelmeyen makinalarınızı yeni teknolojiye uyarlayarak revizyonları yapılır.

Fabrika Sistem Kurulumu

Planlı, projeli, üretim miktarına göre anahtar teslim ekonomik fabrika sistemleri kurulur.

lazer kampanya , lazer makina ,lazer kesim makinası ,lazer parçaları ,ayka lazer ,ayka makine

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.