• iletisim@sektorburada.com
  • 05322065342
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
339 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet ÇETİN
  • ADRES: Tahılpazarı Mah. Fahrettin Altay Cad. 456 Sokak Kaynakçılar Apt. No : 3/1-D Antalya Yeşil Alan içerisinde ki Aşık Doğan Dede Türbesi Yanı, 6 Katlı Bina Altı.
  • TELEFON: 0 242 326 4325
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

 

İnsanların manevi duyguları bazen her şeyin önüne geçebilmektedir. Vefat etmiş bir yakını için en iyi şekilde içinin rahat etmesini isteyen insanlar da aynı şekilde bu tür manevi duygularının tatmin olması için bazı şeylere ihtiyaç duyabilmektedir. Bu ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap vermek adına kurulmuş olan Antalya Kabir Bakımı da aynı şekilde bu kimseleri huzur içerisinde tutmak amacı ile her türlü kabir bakımı işlemlerini gerçekleştirmeye karar vermiştir. 
 
Zamanla tüm Türkiye kapsamında bu işi yapmaya çalışan firma, ödeme seçeneklerini de arttırarak herkesin bu hizmetten yararlanması konusunda büyük adım atmıştır. Her türlü bakım ve ilaçlama yaparak kabirleri daha temiz bir şekilde tutmayı amaç edinmiş olan firma, işindeki başarısı ile de övgüyü hak etmektedir.
 
 
Manevi açıdan çok yararlı bir işlem olarak görülen kabir bakımı çok kaliteli bir hizmet ile bir araya gelerek insanlara sunulmuş ve olumlu referanslar ile de önemli bir iş haline gelmiştir. Uzun yıllar daha bu kaliteli hizmeti beklenti haline getiren firma, kendisini bir anlamda kanıtlamıştır.
 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.