• iletisim@sektorburada.com
  • 05322065342

Ajans Hokkabazlar Armut Koltuk Organizasyonu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
419 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet KÜÇÜKSÜSLÜ
  • ADRES: Maraşal Çakmak mahallesi, cengaver sokak no: 7 Bahçelievler -İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 543 0757
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Armut koltuklar son yıllarda organizasyonlarda kafelerde restoranlarda aslında eğlence sektörünün tüm alanlarında popülerleşen bir koltuk türüdür. Armut koltuklar oldukça konforlu olması sebebiyle çokca tercih edilmektedir. Armut koltuklar renk renk çeşitleri ve eğlenceli şekilleriyle başta gençler olmak üzere tüm insanların dikkatini çekmektedir.
Armut koltuk kiralama ile hem ekonomik olarak fayda sağlayabilirsiniz. Hemde taşıma ve depolama gibi size zaman ve para kaybına sürükleyecek etmenlerden uzaklaşabilirsiniz. Armut koltuklar özellikle yaz aylarında sıkça kullanılmakta ve kiralanmaktadır. Armut koltuklar kermesler ve festivallerde de sıkça kullanılmaktadır. Firmamız boy boy çeşit çeşit ve ren renk armut koltukları istanbulun her yerine teslim etmekte organizasyon bitiminde ise gelip geri almaktadır. Size ise sadece koltukların keyfini çıkarmak kalmaktadır.
Armut koltuklar ile rakiplerinizin bir adım önüne geçin. Armut koltuklar sevimli görünüşlü ile ziyaretçileri ve müşterilerine kendine çekmektedir. Bu yüzden de işletmeler ve organizasyoncular tarafından çok çok kullanılmaktadır. Armut koltuk kiralama fiyatlarımız oldukça makuldur. Sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlar ile vermeyi amaçlamaktayız.
Koltuklarmız hijyenik olup her hizmet sonrası özenle temizlenmektedir. Tüm koltuklarımız yeni ve güzel yapılarını korumaktadır. Sizler bu işlemlerin hiç biriyle ilgilenmek zoruna kalmadan sadece eğlencenize bakacaksınız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.