• iletisim@sektorburada.com
  • 05322065342
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
264 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Nilüfer Pirik
  • ADRES: Barbaros Mahallesi Troya Caddedi Yaşam Evleri Sitesi F Blok No:3F-1 Merkez/ÇANAKKALE
  • TELEFON: 0 286 220 0645
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Mekanil Makina ve Mühendislik Ltd. Şti. olarak başlıca faaliyet konularımız;

1. 28682 sayılı Resmi Gazete de yer alan ‘İş ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği’ kapsamında yer alan ekip-ekipmanların periyodik muayenelerini yapmaktır. Bu konuda Çanakkale ili ve ilçeleri sınırları içinde açılan ilk ve tek özel firmadır.

2. 27075 sayılı Resmi Gazete de yer alan ‘Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği’ kapsamında yer alan Yeni binalarda zorunlu olan, eski binalarda ise en geç 01 ocak 2017 yılına kadar alınması aksi takdirde alım-satım ve hizmet (elektrik-doğalgaz-su) alımı yapamayacaklardır. Firmamız bu konuda Türkiye’ nin en yetkin firmalarından biri olan CN Enerji firmasının Çanakkale ili ve ilçelerindeki tek yetkili firmadır. Bu iş için 35 yıllık bir firma olan Güçyetmez Ltd. Şti ile işbirliği yapılması kararlaştırılmıştır.

3. SMM Mekanik Tesisat işleri.

4. Yenilenebilir Enerji işlerinde Güçyetmez Enerji ile işbirliği yapılması kararlarştırılmış ve bu bağlamda profesyonel simülasyon ve projelerin müşavirlik-danışmanlık işleri firmamızca yürütülecektir. Profesyonel simülasyon konusunda Türkiye’deki 4 firmadan biri, Çanakkale’deki tek firmadır.

5. Müşavirlik- Danışmanlık hizmetleri. İş bu kapsamda yapılan Çanakkale ve çevresindeki tüm işlerde profesyonel olarak anahtar teslim müşavirlik ve danışmanlık yapılacaktır. Bu konuda firmamız Çanakkale deki tek firmadır. Bu işlerde firmamız ortalama proje bedele istinaden belli bir yüzde komisyon ile çalışacaktır.

6. Şirketimiz temel olarak hizmet-danışmanlık firmasıdır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.